Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    válasz ThorsHUN #57540 üzenetére

    Ez hasznos volt nekem, koszi. A Pro-t mar mas nyuzza, a Mi5 meg majd estefele veszem at, egy forumtars volt oly rendes es elment erte, mert utba esett neki Eger, akitol pedig megvettem ott lakik.
    Ez a masodlagos telo szabadon mozog, ha nem valik be, kiprobalok valami mast, ujat. Rajottem valamire, igy meg ba kicsit korlatozottan, de most van lehetosegem megkeresni ebben az arkategoriaban a megfelelot.
    A fekete RN4 nagyon megfogott, lehet az lesz a kovetkezo, bar az visszalepes lenne, de meg mindig azt erzem, hogy egy G4 mellett fogok nyugalmat talalni..

    MikulasB: a harmadolopont fogalmaval nem vagyok tisztaban.

    G5 jo mepeket tud(na) csinalni, csak a gond az, hogy a szoftvere szetmossa a dolgokat, legalabbis az ujabb frissitesei. Ez egyertelmuen visszakovetheto nyar ota. Most ismet azon a verzion vagyok, amivel jo kepeket tudtam csinalni, es a visszajelzesek is erosebbek voltak (pl Erdely, Esztergom, Tihany, sot Hollandia is)

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák