Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hito

    nagyúr

    válasz irgum #36182 üzenetére

    Pontosítsunk: a Te képeid miatt gondoltam meg magam. ;]

    Nem, dehogyis! :D Lesz nekem majd olyanom, hogyha becsúszik 120-130eFt környékére a használt piacon. Annyi pénzt, mint amennyibe most kerül még notira sem nagyon adok ki, nemhogy telefonra :) Most ami mégjobban érdekel, az a Note 4. Szerintem valahogy jövő év első negyedévének végén fogom tudni kipróbálni első kézből a két gépet. Akkora fog valószínáleg ilyen szintre konszolidálódni az áruk.

    Általában az alkalmi vételekre rabolok rá, úgyhogy nem kizárt, hogy előbb hozzájutok mindkettőhöz. Aztán legfeljebb kijátszom magam velük és tovább passzolom.

    Változatlanul az első iPhone ami kéne az az i6 Plus. :K

    Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

  • B1T3

    addikt

    válasz irgum #36182 üzenetére

    „A képminőség nem a megapixeleken, ezáltal a részletgazdagságon múlik csak.”

    A megapixel pont nem feltétlenül meghatározója a részletgazdagságnak. :D De értem, mire gondoltál, mégpedig hogy az is számít, hogy ha le akarunk kapni egy pillanatot, akkor az bármikor értékelhető minőségben történjen. Szerencsére kezd elterjedni az OIS, így ez lassan nem is lesz olyan nehéz, illetve a mai telefonok 1-2 másodperc alatt sok-sok képet el tudnak készíteni, így biztosan akad egy használható. Ezen is továbbmenve sokszor nem olyan sürgős a téma lekapása, hogy ne érne rá 5-6 másodpercig babrálni az ember emiatt, és beállítani akár 1-2 dolgot, illetve annyi idő alatt már tényleg sok kép elkészíthető nem a legrövidebb záridővel is.

Új hozzászólás Aktív témák