Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    válasz irgum #24545 üzenetére

    :R

    (#24543) Wa2x: Olyan 50% pluszban volt a kontraszt, ami van hogy pont jó, és van hogy nem. Nem nagyon nézegedtem vissza a jelen helyzetben hogyan sikerültek, csak utólag otthon.

    Na ez nálam az automata mód. Nem fotóversenyre készülök, hanem lövök egy adott beállítással mindent.

    (#24540) Tuninger: Ezt a kontraszt doldot majd átgondolom. Lehet túlhúztam egy kicsit, plusz a többi csúszka együttes túlhúzása. :) Istenem túl sokat akartam. Legközelebb egy témát többféleképpen célzok majd be.

    Az ND filter ahogy írtad, de én meg kitapasztaltam mikor jó ha kéznél van. Nem mindig mossa el a fotókat és nem helyettesíti az expo.k.-ó, (vagy kevesebb fény kellett volna a beállításban?)mert az mindent sötétít, míg az ND olyan HDR féle optimalizációt csinál a kijelzőm szerint. Kizárt hogy csak a víz miatt lenne a beállításokban. Ja és persze automatára volt állítva, vagyis csak akkor működik, ha szükséges. Az előző sorozatomnál is be volt állítva.

    Szerintem a lencsém nem volt maszatos, ami a közelieknél látszott volna(aszem meg is töröltem). A nap a felelős, fénybefogadás egyszerűen. Ez főleg a távolabbi pontokon látszott és az apró aljnövényzeten a kövek mentén. A lumia modelleknél is megfigyelhető minőségbeli romlást okoz ha minden irányból fénytenger támad az észrevételem szerint sőt a többi telefonteszt........ Azért van sok szar és sok jó egyszerre. Hú nehéz téma ez nekem.

    [ Szerkesztve ]

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák