Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Harmati

    újonc

    válasz joola #2 üzenetére

    Látom jó régi volt ez a bejegyzés amire most válaszolok, de ezt muszáj leírnom.
    Kb. négy hónappal ezelőtt elmentem egy ismerősöm részéről nagyon szívből ajánlott fogorvoshoz magánrendelői alapon. A hölgynek a weboldalán az áll, hogy családias körülmények, stb. ja és van röntgen is. Nagyon megörültem, hogy milyen szuper hely lehet ez.
    Elmentem.
    A következő benyomások értek. Családias körülmény=macska pisi szag, a konyha és a fogorvosi rendelő egybe nyílik, hely alig. A fogorvosnő kb. 150 kg. és a mellétől még nekem arrébb húzódnom, hogy ő rendesen tudja végezni a dolgát.
    Rendelkezik röntgennel=menjek el a Baross u-ba ott megcsinálják.
    Kapásból egy foghúzással indítottunk. Érzéstelenítőt szó szerint beledöfte a szájpadlásomba, és megállás nélkül nyomta belém az anyagot.
    A foghúzás után egy hónappal begennyesedett a foghúzás helyén, kifakadt, kb. két hónapig fogszilánkok álltak ki az ínyből. Azt mondták többen hogy ez természetes és hogy túl kényes vagyok, úgyhogy elmentem még egy kezelésre.
    Akkor betömte két fogam, az egyik tömés magas volt, szóltam hogy magas, közölte velem, hogy majd lekopik.
    A mai nappal, tehát a foghúzás után négy hónappal elmentem egy másik fogorvoshoz, megröntgenezték a fogam helyét a röntgen kimutatta, hogy bent maradt a gyökér vége, ami a fog kb. 1/3-a. Közölte az új fogorvos, hogy ő nem vállalja ennek a kiszedését, úgyhogy ajánlott egy szájsebészt, aki kb. 20 ezer forintért vállalta volna a foggyökér eltávolítását.
    Úgy voltam vele, hogy ha a régi fogorvos aki elkúrta ki tudja szedni akkor inkább megyek hozzá 0 ft-ért. Kértem is időpontot egyből fogadott is.
    A következő történt. No bocsánatkérés, no empátia, no megértés, megint belekúrta a szájpadlásomba az érzéstelenítőt, úgy hogy majdnem felemelkedtem a székből.
    Majd amikor már eltelt 20 perc, a következő történt:
    Fogorvos: hol van a kisollóm?
    én: csak nézek, hogy minek egy kisolló, gondoltam valami sebészi eszköz
    Fogorvos: meg is van
    Én: persze ez csak én jegyzem meg most: egy manikűr olló volt a kezében, egy szaros kibaszott kis olló amivel az emberek a lábukon és a kezükön vágják a kurva körmüket.
    És akkor gondoljunk bele, hogyha nem találta, akkor valószínű, hogy nem pont a fertőtlenítésből vette ki.
    Belevágott az ínyembe a kisollóval, majd felnyomta a csontba a szokásos foghúzó eszközt, kurvára fájt, nyögtem is nagyokat. Erre a fogorvos közölte velem, hogy ez nem fájdalom, hanem csak a nyomást érzem.

    Kész kivette, szilánkosra törte a foggyökereket úgyhogy valószínű, hogy az elkövetkező két hónapban szedegethetem ki megint a szilánkokat.

    Aztán ülök a székben, ja semmi teríték rajtam, semmi nyálelszívó, kérdezem hogy jó most akkor összevarja, közli dehogyis, nem kell mert ollóval vágta szét. Jó mondom akkor legalább kérhetek egy vattát, mert hogy még azt se kaptam.

    Szóval egy a lényeg, hogyha valakinek kell ennek a doktornőnek az elérhetősége, hogy tudja, hova nem szabad menni, akkor erre az emailcímre chiron0518@freemail.hu írjatok és nagyon szívesen megírom.

Új hozzászólás Aktív témák