Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lesaux

    veterán

    válasz Acor #918 üzenetére

    Kicsit megcsömörlöttem az FS hülyeségeitől. Sokat google-ztam, miért nincs a 777-esen panel. Az már kiderült, hogy nem én vagyok a hülye, vagy ha igen, nem egyedül.
    Kb. ötven fórumot elolvastam, nem tudom, hány repülőt, panelt, kiegészítőt, gauge-ot letöltöttem, az összes readme-t megnéztem, panel.cfg meg aircraft.cfg fájlt átírtam, szükséges fájlokat a Gauge mappába másoltam, hiányzó .dll fájlt pótoltam. Részeredményeket ugyan sikerült elérnem, 2D-s panel már van, de virtual cockpit nincs, vagy rusnya, vagy hiányos.
    Egyik nap hajnali negyed négyig küzdöttem vele, és persze azóta is foglalkoztam az üggyel, hiába.
    Igazából nem értem, hogy süllyedhet ilyen mélyre az MS, hogy egy megveszekedett repülőt nem lehet tisztességesen feltelepíteni úgy, hogy működjön is.
    Csak keressetek rá, hány fórum foglalkozik a problémával: http://www.google.hu/search?q=777+fsx+virtual+cockpit
    Még Youtube-oldalon is magyarázzák a mikéntjét, természetesen mindhiába. Úgyhogy csak az vágjon bele a 777-es telepítésébe, akinek megvan hozzá az idegrendszere. Utána viszont magyarázza el, hogy csinálta. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák