Új hozzászólás Aktív témák

  • Geryson

    addikt

    válasz zolynet #110 üzenetére

    Az FS9-ben már kapja a tartóstesztet a gép, rettentően komolyan produkál. Nem ritka a 80-100 FPS sem. Ennek ellenére tudom, hogy az FSX nem fog ilyet pörögni, de kiváncsi vagyok, hogy mégis mit lehet kihozni belőle. Sajna kölcsönadtam - asszem -, úgyhogy nem tudtam este kiváncsiságból feltelepíteni. Sebaj, jobb később, mint soha...

    Nekem megérné. Ne felejtsd el, hogy a 8xxx az DX10, amire azért csak lassan jönnek már ki a játékok és akkor (ha jól rakták össze a gyárban), akkor nagyobb élvezetet fog/szebb látványt fog adni. Ezenkívül a RAM nem 512, hanem kapásból 640 és ami még jobban errefelé tolta a mérleg nyelvét az az, hogy nem 256, hanem 384 bites ez a szerkentyű. Ha valóban vártok márciusig, akkor meg pláne nem lesz sztem kérdés, mert a 8xxx kártya ára nagyon kedvező lesz. Én azért döntöttem emellett (99e Ft-ért vettem), mert nem tervezem a gép lecserélését most egy 2 évig, így remélem ezek a komponensek azért egy darabig még jók lesznek.

    Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

Új hozzászólás Aktív témák