Új hozzászólás Aktív témák

  • Syz

    senior tag

    válasz Doky586 #37383 üzenetére

    Természetesen hiszek neked,egészen bizto hogy jobban vágod ezt a témát.A lapot egyébként újonnan vettem és nem szokásom turkálni a BIOS-ban sem,viszont ha ilyen új dolgokkal találkozom akkor próbálom betartani az utasításokat.Először biztos hogy valamit nem jól csináltam mert cseszett bebootolni az új SSD-ről a rendszer.Aztán követtem ezt a leírást és így most jó.A pendriveot ha bedugom akkor az a BIOS-ban is UEFI előtaggal jelenik meg,az SSD meg jelenleg Windows Boot Manager-rel.Egyetlen érdekes dolog van ami nem igazán tetszik de már az EVO 850-el is így volt,hogy szerintem lassan bootol be a Windows.Mutterék 30 ezres i3-mas,netezős gépében egy Kingston UV400 van és kb 6 mp alatt már bent van a Windowsban,nekem meg a több százezres gépem a 850/970 EVO-val is bőven 10 mp felett van ilyen téren.Ugyanúgy Win 10 Pro és X64,annyi hogy az én Windowsom eredeti,mutteréké meg nem.Esetleg lenne valami tipp?Mert ahogy nézegettem fórumokat,javasolgatnak pagefile.sys átméretezést,fast boot ki-be kapcsolást Windowsban meg BIOS-ban is meg minden kutyafülét :D

    "Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

Új hozzászólás Aktív témák