Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterhappy

    őstag

    válasz BITBOYS #123071 üzenetére

    Nem vagyok benne biztos, hogy nem magyarul láttam. De egyáltalán nem tetszett. Talán egyszer felirattal újrázom, bár bevallom, nem érzek rá különösebb késztetést :)
    A Love actually-val voltunk így; hosszú hónapokig kerülgettük, mire nagy nehezen rávettük magunkat, hogy megnézzük és már kb. az első (Billy Mack) jelenetnél folyt a könnyünk a röhögéstől.

    Britek: Haláli hullák hajnala, Blöff óriási kedvenc, megunhatatlanok számomra.Blian élete- Gyaloggalopp jól csúszik, az ilyen könnyű marhaságokon ezredszer is remekül ki tudok kapcsolódni.
    Mr. Bean, Benny Hill kis dózisban szórakoztató, nagyban nekem sok.
    Plusz valamiért, valahogy az Ali G Indahouse nagy favorit még (bár azt is jó rég láttam utoljára)

    Mi mostanában rengeteget újráztunk, egyfelől mert nem volt sok időnk filmekre, másfelől mert Feleségem mióta szemüveges lett, sokszor elfárad a szeme estére és a feliratos filmek nem igazán működnek már ilyenkor - én meg falnak megyek a szinkronizált filmektől - így került terítékre most egy rakat film a boldog '80-as évekből, amelyeken felnőttem (eredeti szinkronnal): 48 óra, Halálos fegyver, Tango&Cash, Vaklárma, stb.
    Filmeket szívesen ajánlok (akár privátban), ahogy írtam is, nagyon sok gyöngyszembe futottam bele az elmúlt években - de ha őszinte akarok lenni, az éves filmmennyiségemmel én azt hiszem csúnyán lefelé lógok ki a Fórum Társaságból :)

    @sixpak: Többedmagával utolsó, az ABC jól kiszúrt vele :) Kb. tíz éve láthattam, lehet hogy jót tenne neki egy újranézést, na majd ha lesz egyszer felesleges három órám (akkor újranézem a Halálsoront, amit nagyon szeretek és ha lesz újabb három órám :D), akkor újrázom, hátha jót tett neki (vagy nekem) az idő.

Új hozzászólás Aktív témák