Keresés

Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz Tibiajax #6622 üzenetére

    Visszatérve a Hulk-ra egy memoire erejéig.. Hadd írjak a negatívumokról inkább, abból ugyis kevesebb van..
    Én azt mondom, Norton nem jó erre a szerepre. Én 1000% h nem őt választottam volna, és nem azért mert nem jó színész, hanem mert egy ismeretlenebb arcot kellett volna, vagy, aki az elsőben volt. Szóval ezzel vhogy nem bírtam végig megbékélni, attól függetlenül persze, h kiváló színész, megoldotta azért ezt a feladatot is, nyilván.
    Továbbá, úgy összeségében sem tetszett, hogy az egész kompánia más volt mint ez első részben, az ezredes is, a lánya is.. Az előzőekkel kellett volna továbbvinni az egészet.
    Valamint, a végén, a manhattan-i csata alatt végig olyan érzésem volt, h nem igazán adta vhogy át, h most az egész városban tényleg gáz van, és ezek az állatok ott összecsapnak a főutcán. Megcsinálták azt az egy utcát, teletömték ide-oda repkedő autóroncsokkal, és ennyi. Utánna felmentek a tetöre, ott helikoffercsata és vége. De azt az érzést, amit pl egy cloverfield-ben átérzel, h tényeg az egész városba most akkor katasztrófaállapot van, áá.. köze nincs ahhoz ezeknek a filmeknek.. A clover-ben éreztem igen, hosszú idö után végre ezt csak.
    Egyébként viszont egy jó kis szórakozás, a végén Hulk is bekeményített, arra vártam igazából már nagyon. Ha az nincs, 10/7 lett volna, max.

    [ Szerkesztve ]

  • Viszlát

    addikt

    válasz Tibiajax #6622 üzenetére

    Állat ez a kép. :D

    "How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

  • iguana

    őstag

    válasz Tibiajax #6622 üzenetére

    hű.
    tesómmal néztem annó moziban.
    a felénél értetlenül néztünk egymásra (wtf??!), ki akartunk menni, de "ha már kifizettem, végigszenvedem" elvet vallottuk.
    köpködtünk is utána.

    nálunk értékelhetetlen lett.

    nyilván kinek mi, eszemben sincs vitatatkozni, vagy győzködni.
    ez is csak egy vélemény.

    14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

Aktív témák