Keresés

Aktív témák

  • Face8814

    őstag

    válasz brownus #6432 üzenetére

    Kösz a tippet, de már túl vagyok a Gotham Knight-on.

    Képregényekhez visszatérve, korábban fanatikus gyűjtője voltam a Pókember, X-man, Transformers...stb daraboknak, illetve sikerült külföldről is beszerezni pl Ghost Rider :Y , Morbius :Y , Pókember, Fantasztikus 4-es darabokat is. Sajna ma már egyet sem találok, de akkoriban nagyon nagy becsben tartottam őket. :K
    A DC kiadványait igazából Batman kivételével nem nagyon olvastam, mert nem tetszettek a figurák. A Marvel világa sokkal összetettebb, sokszínűbb, és szvsz eredetibb is.
    Az említett képregények feldolgozásai, viszont egy-két kivételtől eltekintve borzalmasak lettek. Pl Hulk, Ghost Rider, Daredevil, X-Man ...stb egy hányinger fos. :W Főleg az X-men keltett bennem nagy csalódást, mikor megláttam hogy mindenki azt a gagyi fekete ruhát viseli... :W Hol volt Rozsomák sárga ruhája? Buldózer meg egy vicc ahogy kinézett. :W Sorolhatnám még sokáig a film hibáit, de inkább nem kezdek bele egy több oldalas fikázásba.... Lényeg a filmnek a köze az X-Man képregényhez kb a címében ki is merült.
    Egy szó mint száz, képregényből szerintem nagyon nehéz jó film átiratot csinálni, és sajnos e miatt nagyon kevés is van ami megfelelő színvonalú lenne.
    :U

    Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

Aktív témák