Új hozzászólás Aktív témák

  • v-man

    őstag

    válasz Zimmi91 #19232 üzenetére

    Hasonló itt is, 10. meccsen lett meg a 4. win, Ákos az újonc csapatával jobban kezdett mint én 🤣
    5 lose után kiraktam a legjobb lapokat (Tots Varane, Tots Kroos, Tots Arnold és Tots van Dijk, If CR, moments Ballack, Moments Vieri), a kezdőből csak Allan és Sandro maradt. Bekerült tots de Vrij, Handanovic, Ilicic, a többi poszton egyszerű színes serie a lap pl 87es Milinkovic-Savic, ucl Gomez, meg az új Leao, mind 50ezer coin alatti.
    Öt meccsből 4 win az új csapattal, azt az egyet is 4-2-ről buktam hosszabbításban. Na mondom akkor újra jöjjön a legjobb keret, csak csinálok belőlük is teljesen új csapatot, semmi egyéni taktikát nem állítva, ugyanaz a taktika, mint előbb. Velük ötből 0 győzelem, és folyamatosan érzem hogy széllel szemben vagyok.
    16. meccstől már végig a gyengébb csapattal tolom.
    26. meccsen lett meg a 11 win, a vereségek is tűrhető kategória. Ilicic 32 gól a 20 meccsen.
    Semmi értelme csapatot építeni. Bocs hogy hosszú, és nyilván bennem a hiba, mert nem tudok játszani, mégis erőltetem.

    XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

Új hozzászólás Aktív témák