Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SzakalyAti

    tag

    válasz Geradossz #8098 üzenetére

    Edgar tavaly rengeteget szólt hozzá, és segített az embereknek, amikor Te még nem voltál itt. Igen nagy az állatkert, igazad van, nincs a fórumon olyan ember akivel nem vesztél még össze.. Ja és itt bármibe fogadnék, hogy meg is verne téged meccsen. Tudod amikor már a 20. embertől hallanám, hogy idegesítem, kicsit elgondolkodnék magamban is :)

    [ Szerkesztve ]

  • Edgar2621

    őstag

    válasz Geradossz #8098 üzenetére

    Tavaly eléggé aktív tag voltam és megkedveltem a társaságot, szeretem olvasni ki hogy halad és mit gondol a játékról. Most is szoktam játszani egy barátom accountján, mert néha jól esik, de nem hiányzik már a sok meccs és a bele fektetett energiát másra használom most, de nagyjából tudom milyen a játék, mert hetente legalább egyszer játszok 1-2 órát. Tehát ezért írok néha, de csak néha, tavaly nyilván jobban ismertem mindent és nagyon figyeltem a piacot, ezért tudtam segíteni másoknak és viszont. Persze másoknak is vannak negatív kommentjei és az általad említett Kristof94 is át tud esni a lő másik oldalára, de ő ezt civilizáltan teszi, ezért maximum később írnak neki, de nem vesznek össze mint veled. Irigykedek? Nem tudom milyen anyagi helyzetben vagy, persze van olyan hogy irigykedek másra, de mindig belegondolok aztán hogy ő mit és mennyit tehetett érte, legyen az akar pozitív vagy negatív tett. A Fifa pontok vásárlása nem tartozik azok köze ami miatt irigykedek, egy szép budai lakás vagy egy A7es már igen. Sokáig kérkedtél azzal, hogy mennyit költöttél és mennyit fogsz mert megteheted, hidd el ez nem nézett ki jól és rosszul esett azoknak akik esetleg vágynak jobb csapatra. És abban is igazad van hogy segítesz is másoknak, de hidd el jobban megmarad az emberek fejében, hogy mennyi olyan stílusú írásod van, ami nem éppen illik a topicba. Én pedig egyáltalán nem kötekedtem veled, leírtam hogy rossz az irány amit képviselsz és hidd el nem túl sokan kedvelnek itt a topicban. Az Isten állatkertje nagy, én is benne vagyok és Te is, csak amíg én felismerem a hibáimat, vagy meghallgatom aki elmondja és próbálok változtatni, addig Te nagyképűen félresöpörsz minden felismerést és véleményt mert jobban tudod. Egyébként van Facebookon közös ismerősünk, majd megkérdezem tőle milyen is vagy valójában, hátha félreismert itt mindenki téged. Szép estét

    XO: Gollami26

Új hozzászólás Aktív témák