Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geradossz

    aktív tag

    válasz dtrms #428 üzenetére

    A pl egyébként szerintem közelsem a legerősebb liga, szóval innentől kezdve irreális az egész. Meg amit mondasz, ha Neymar a PL-be igazolna akkor nem 92 hanem 99, mert liga szorzó? Ez igy elég fura de elhiszem, hogy így van.

    Legyen chem, csak szokják is egymást, mert a chem a valóságba tényleg nem igy működik, hogy egy liga és akkor már marha jó... Igyis lehet jó kevert csapatokat csinálni, de meg van kötve az ember keze, én több szabadságot szeretnék.. Egyébként A chem sokat nem ér azon kívül hogy van, kis chamel is simán lehet nyerni. A csapaépítgetés szépsége meg nem veszne el, mert attól te ugyanúgy építhetsz csak angol csapatot, ha megszoknák egymást nem ligához lenne kötve bármilyen csapatot építhetnél és szebb is lenne, mert össze kell őket szokatnod.

    De arra nem adtál választ, hogy Özil hogy lehet 88 ha egyik értéke sincs annyi. Vagy ha a liga volt a válaszod rá, akkor meg igazából semmi értelme a felső ratingnek, mert az nem számít semmit se gyorsabban nem fut, se jobban nem lő, tehát ha ugyanazok az értékek a kártyán és a plben 86-ra jön ki minden player, törökbe mondjuk 83, akkor tegyük fel nekem az összes játékosom egy török csapatba 83 neked egy angolba 86, akkor igazából hiába 86 a tied pont ugyanolyan erős mindkettő az elmondásod alapján. Illetve a Chem úgymaradásra se reagáltál ami engem a legjobban érdekelt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák