Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rypejakten

    addikt

    én is megcsináltam most a Hybrid Nations és League SBC-ket, azaz 12 challange-et, ezekért 11+3 pakk járt, plusz 22,5k coin.

    mindegyikre berakosgatom a csapatokat: mivel elég fukar vagyok játékosvásárlás téren, ezért a legolcsóbb csapatokat raktam össze, az árakat kispapírra kiírtam, így egészen olcsó csapatok jöttek össze, bárkinek merem ajánlani őket, hogy szánja rá az időt, mert ez az SBC a leghálásabb dolog, ami a FUT-tal történt az elmúlt néhány évben.

    Hybrid Leagues:

    Quad - 3400 coin
    Sixes - 5300 coin (Kalinic 1,4k)
    Crazy Eights - 2600 coin
    Ten League Hybrid - 3800 coin

    Hybrid Nations:

    Five Nations Hybrid - 1800 coin
    Seven Nations Hybrid - 4200 coin
    To the Nines - 4000 coin
    Starting Eleven - 4500 coin (Rafael 800)

    League and Nation Hybrid:

    Not Easy - 3800 coin
    Medium - 3900 coin
    Hard - 5200 coin
    Ultimate - 8000 coin + Moutinho pos. change (1100) + 11*rare bronze contract (11*150) = 10750 coin

    mindösszesen: 53250 coin

    ha kivonjuk a teljesítésért kapott 22,5k coint, akkor ez 30750 coin, ezt kellene, hogy visszahozzák a pakkok.

    és jelentem, durván visszahozzák. :K

    én szerencsés voltam, esett egy Pepe és egy Otamendi is (45+30k), de ezeken felül is lett ~50k profitom, az arany lapok eladásával. szóval én (mivel a 20 meccset a két csapattal, ahova kell a loyalty bónusz lejátszottam, az további 20*600 + 2*2000 coin) 140k pluszban zártam az SBC-ket, úgy, hogy különösen meg sem erőltettem magam, illetve én személy szerint szeretek piacolni, ott játékost keresgélni.

    ajánlom mindenkinek, akinek van szabadideje, mert lehet, hogy még nálam is szerencsésebb, és akár egy IF is hullhat a pakkokból (nekem ez 14 pakkból nem jött össze. :)) )

    hajrá!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés