Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lol

    senior tag

    válasz maniac #418 üzenetére

    pfuu nekem már zsong a fejem a cs meg mindentől, olvassd végig az indexes topikot nagyon részeltes meg jo: Bővebben: link őszintén, a sok olvasás után a KO Pepper 20gosnál maradtam, mivel közterületen is simán lehet viselni > rendőrök nem köthetnek bele, és nagyon kemény a kaphatók közül. Addig bőven hatásos hogy el tudj menekülni, végülis ez a cél!

  • ::Geri::

    tag

    válasz maniac #418 üzenetére

    A konkrét hatást nem tudom neked bemutatni, én is csak hallomások/fórumok.. stb-ből tudok konkrét eseteket. Egy barátom anyjának a főnöke járt úgy, még jó pár éve, hogy pénzt vett fel a bankból, ment az autója felé , és odatoppant emberünk hogy na add csak ide, ő meg előkapta a gázsprayt és közelről az egészet bele az arcába. Kedves támadónk megvakult :) De ez gondolom vmi jó fajta spray lehetett, volt is tárgyalás, de hiába erősködött a vak támadó, jogos önvédelemmel felmentették az embert és természetesen a támadót ítélték el. De ez jó 10 éve volt, akkor még voltak törvények, volt cigánybűnözés.. stb. Ma már.. gonosz gyilkos támadó! hogy meri megvédeni magát! lehet hogy csak pillanatnyi elmezavara volt szegény embernek és meg akarta kérdezni mennyi az idő, magát ítéljük el!

    A fegyverkultúráról írtak sok helyen, ugye ottvan usa, elmúltál 21, nem vagy büntetve, vehetsz szépen éleslőfegyvert és sorozatlövőfegyvert is. De ehez emberek is kellenek, szigorú törvények, stb. Nem mondom, vannak is ott rendesen fegyveres bűntények,de pl svájcban is ez van, az az ország meg nem a nagy bűnözéséről híres. De ma Magyarországon.. előbb emberekké kell válni és normális társadalmat alkotni, majd utána. Ez jól hangzik tudom :DDD

    Life is Short, Upgrade Hard

Új hozzászólás Aktív témák