Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zetor2000

    senior tag

    válasz qnadam #142113 üzenetére

    "npera elment már haditeknikát fejleszteni?"
    Nemrég jelentette be, hogy "helló" a régi vágóhídon. Az újon nemsokára jelentkezik.

    Jó, hogy jössz...
    Kéne valami DSLR vagy Mirrorless cuccról infó, hogy laikusok is képesek legyenek valami videót rögzíteni. A Pana Lumix DC-G9M2L masinát dobta fel ajánlóban a honlapjuk, meg ehhez nézegettem a végtelen+1 optikákat (objektíveket).
    Olyasmi kéne, amivel makró is elérhető, mondjuk ~20-30 centi...1 méter távolság, meg egy másik, ami ~5-10-20 méterre is éles képet ad, meg esetleg egy olyan, amivel elég messze is látni, mondjuk 100m+. Emellé tervezek egy gimball-t is. Ebből a DJI RS3 Pro-t nézegettem, mert most kábé végtelen pénzt költhetek fejben. De kéne valami tipp, hogy ez jó, az meg mégjobb.
    Nem feltétlen kell Pana, lehet Sony, Canikon, akármi, csak értelmes, cserélhető ojjettíves megoldás kéne, meg egy hozzá passzoló gimball, meg esetleg egy rendes tripod.

    Egy már félig-meddig működő "youtube" stúdiót kéne fejleszteni, van rá valamennyi keretem, ~10M Huf tuti, egyelőre "fejben". Céges videókhoz kéne felvételeket gyártani ezekkel, nekem kéne specifikálni, de mások használnák.
    A keretem nagyobb, de van, amire muszály költeni, de az nem meríti ki a keretet, és értelmes dologkra szeretném elherdálni a maradékot.
    Sajna nyaralásra és fagylaltra nem lehet.

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Új hozzászólás Aktív témák