Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz blueboi69 #115611 üzenetére

    Akkor úja. Szólás meg szabadsága van és demokrácia. Nem úgy, mint Elon Musk adja elő a Twiterrel, hogy Neki szólása és szabadsága van, de ha más mond valami árnyaltat, akkor azt le akarja nyomni. Meglátjuk még mennyire komoly a vételi bejelentés, vagy kihátrál belőle és kamu megfejtés volt, de na, elkalandoztam. Ülhetek hónapokig tűkön, hogy mi lesz, áááá.....

    Szóval mikor életem első és egyetlen tüntetésén vettem részt, akkor is így zajlott. Összejöttünk négyen és 10 rendőr. Egyik haverom képviselte a teljes sajtót, mert én nem akartam forgatni, inkább ittam sört :-D Később rendőrök ketten maradtak, mert minek több, szerintem örültek is, hogy pár értelmesebb arcot fogtak ki. Semmi hőzöngés vagy kuka gyújtogatás, de szabályok azért voltak. Haversrác pld. beöltözött jelmezbe, de haza is zavarták, mert el van takarva az arca. Nem lehet ám akármit :-D

    Rendőrök meséltek jópár csodabogárról, akik itt elő szoktak fordulni, azok mellé is meg kell jelenni és felvonulni. Van ez így. Sok vizet nem zavartunk, értelme határeset volt, én behúztam a strigulát a dossziémba, hogy volt sok száz és ezer hőzöngő nagyszájú az ügy érdekében, viszont ha meg kell mozdulni, akkor ülnek a seggükön jóféle fotelrokkerként és ennyit tudnak, meg egy bambit.

Új hozzászólás Aktív témák