Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pörp

    senior tag

    válasz Viper26 #856 üzenetére

    A karakter tervező nekem tetszik. Bár sikerült kissé elbaltáznom a végén. Megzavart hogy csinálhatok 5 fotót is, azt hittem mind az 5 élni fog. :) Rányomtam hogy save, és az lett elmentve amelyik fotó épp ki volt jelölve. Az se lett rossz, de csak második helyen állt volna. :) Egy kopasz bőrkabis caldari lett. Lesznek elborult képek, tegnap láttam egy amarr-t, a gazdája ráközelített a szájára azt fényképezte le, az lett a játékban a képe. Egy nagy száj. :) Annyira nincs nagy jelentősége, magamat csak akkor látom hogy ha skillt állítok be, vagy ránézek a standingeimre. Látom hogy a bal felső sarokban az épp hol vagy és hova tartassz részt is mintha kontrasztosabbá tették volna, az is jó ötlet volt. A pontokkal egymás alatt jelölt "hányat kell ugrani" dolog, azaz a korábbi jelölés, nekem jobban tetszett... Bár nem tudom, lehet-e visszaállítani? Most jött be az anti-aliasing? Eddig lehetett driver-ből forszírozni aki akarta, legalábbis nekem mintha rajta lett volna egy 2x aa. Amit nem tudok, hogy a sansha-k mikor és hol támadhatnak?

Új hozzászólás Aktív témák