Aktív témák

  • koxaman

    tag

    Olyan problémával fordulnék hozzátok - miután nekem mar minden ötletem elfogyott - hogy adott 2 Windows 7 es gép amik routerrel kapcsolódnak egymáshoz a router címe 192.168.0.1.

    Egyik Windows 7 gép ami legyen KD (192.168.0.101) míg a másik Windows 7 gép neve KB (192.168.0.104). Mindegyiken azonos eset smart security 4.0 fut ! Mind 2 számítógép a workgroup tagja.

    Mind 2 ön tökéletesen megy a net látják egymást lehet pingelni a másikat működik a hálózat megosztás egy darabig majd eltűnik. Amint eljön ez a hiba nem látják egymást és pingelni se lehet őket a net viszont még ekkor is működik. Persze a routert eközben mindkét gépről ellehet érni.

    A KB gépen a tűzfal logjába figyelmes lettem egy sorra: portscannelése, felderíté- si kísérlet tiltása

    forrás: 192.168.0.101:5668
    cél: 192.168.0.104:65432

    Próbáltam azt is hogy ezeket a portokat engedélyezem de nem sikerült mivel mindig más portot keres.

    Angol fórumon nem akadtam rá semmi használhatóra.
    Akinek van ötlete írja meg mert a KD Gépen van Backup Vinyo ami 1TB tárolóként működik úgy hogy fontos lenne.

    Köszi előre is a segítséget, ha valamit információt kihagytam később pótlom.

    ui.: egyetemistakén MSDNAA licence -el letölhető verzió van meg. Tehát a professzionál.

    Huawei Mate 20Pro (LYA-L29)

  • Racecam

    MODERÁTOR

    válasz koxaman #1 üzenetére

    Nem kell minden problémának külön topic. Ezt a kérdést felteheted a NOD32 topicban, a Windows 7 topicban, vagy az "Azonnali kérdések órája" topicban. Ezt zárom.

    Com'è diverso il mondo visto da qui

Aktív témák