Keresés
  • GAbre és Csavez™ értékelése egymásról

    Hirdetés: Törölt hirdetés

    GAbre negatív értékelést adott Csavez™ számára:

    Kommunikáció semmi!
    Beszélgetés helyett,egyből adminhoz fordult.
    ÉS mellé rögtön negatívat is adott,mikor minden rendben volt.
    Ezt szerintem nem kell ecsetelni mit érdemel!
    SZÓVAL AKI VESZ VAGY AD EL NEKI!ANNAK ÜZENEM:ÓVATOSAN!

    Csavez™ negatív értékelést adott GAbre számára:

    Egy játékot árult, de egy idegen embernek a fiókjából kellett aktiválnom a steam fiókomra a játékot, ami akár lopás is lehet, és végeredményben közvetve, de én követtem el. Értékelni szerettem volna, erre visszautasította, és törölte a hirdetést, hát ezért kapja a negatív értékelést.

Aktív témák

  • GAbre

    veterán

    válasz Csavez™ #3 üzenetére

    Nem tudom ki kezdte ezt az egész jelentgetős sztorit!Adod itt az adminoknak a munkát.
    Volt problémád?KÉRDEZTÉL?
    NEM!!!!!
    TE KITALÁLTÁL VALAMIT.DE SEMMI ALAPOD,bizonyítékod nincs és nem volt negatívat adni.Legyen így!
    Ha elolvassák az értékelést fiókunk alatt,majd eldöntik jogos volt-e.
    Én csak alá írtam,ha valaki nézi,mert az amit értékelésre írtál alaptalan,FELTÉTELEZÉS!
    TUDOD,engem óvoda után már megtanítottak arra,ha okkal vagy jelen esetben ok nélkül is,ha valami nem tetszik,akkor nem megyek a "tanító nénihez,és lehúzom a másikat."
    Legalábbis addig nem,míg ővele nem próbálom megbeszélni.
    Úgy látszik csak én,meg másik legalább 300 ember "fejlődött eddig"....
    Részemről befejeztem.Nem érdekel,ha ide írsz még valamit.
    Lehet bennem is van hiba,de én legalább kérdés nélkül nem teregetem ki,azt,hogy kivel mit beszéltem,feltételezem ok nélkül,hogy a másik átvág,főleg nem 300+ értékelésnél.MEG LEGALÁBB PRÓBÁLOK VELE BESZÉLNI!Veled felesleges.És ezeket se neked írom. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Avatar

  • GAbre

    veterán

    válasz Csavez™ #5 üzenetére

    Akkor neked még írok valamit:
    Igazad van,az értékeléseim mind ez olvasható,hogy így beszéltem velük:
    Pl.:"Gyors volt és segítőkész, minden rendben ment." stb hasonló,ha végignézed!
    Ezek után javaslom talán kicsit fordulj magadba,és gondolkozz el azon,hogy miben különbözöl te a másik 300 embertől?
    Igen,ők beszéltek,még ha problémájuk is volt!!!
    Ő/te ahogy írod még csak meg se kerestetek,akkor SEM próbáltatok beszélgetni!
    Most jelentsem ezt is,hogy 1 fiókot 1 ember használhat?Te meg most ismered be,hogy 2 ember használja?
    Megsúgom.NEM KÉNE KÉRDÉS NÉLKÜL TÁMADNI!ÉS akkor nem fognak "visszaütni".

    Erről beszélek: FELESLEGES VELED BESZÉLNI!MERT NEM TUDSZ BESZÉLGETNI!
    MENJ BE 1 fórumba kérdezd meg jogos volt-e hiba mentes adásvétel után.Feltételezések alapján/kérdés nélkül negatívat adni,és utána meg itt sírni,hogy a másik is ugyanúgy leírta a már NEM FELTÉTELEZÉSEKEN alapuló szintén negatív véleményt!
    Talán más majd felvilágosít,hogy belásd végre igen,NEM ÍGY KELLETT volna kezdened...

    [ Szerkesztve ]

    Avatar

Aktív témák