Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • guminyúl

    tag

    válasz Cathfaern #40 üzenetére

    Na, ez szivatás! De nagy! Én ugyanis így jutottam be két egyetemre is. :B Ööö, miért logikus? Ezt nem pontosan értem.

  • Drizzt

    nagyúr

    válasz Cathfaern #40 üzenetére

    Szerintem ha simán eltörölnék a pontduplázást, az nagyon rossz lenne, mert akkor a 4 év alatt senki nem tanulna, max. az utolsó hónapban.
    Pl.: tavaly tanultam a legtöbbet, nemritkán napjában 5-6 órát is(iskolán kívül), ha nem lenne pontduplázás, akkor magyart nem tudnék semmit->műveletlen lennék :) bár így is az vagyok... :DDD

    Visszatérve, hogy ki miből ír, stb...

    Mi magyar kisérettségit a szóbeli tételekből írunk, 3.-tól kezdve, havonta egyet, 24 tétel van, már csak a fr. szimbolisták vannak hátra.
    Nyelvtan óránk nincs, volt egész évben vagy 2 óránk(!!!), nincs meg a könyv, amiben le vannak írva a tételek, de majd úgyis halandzázni fogok.
    Töriből a negyedikes anyagot félévre befejeztük, azóta írtunk az érettségi tételekből, volt vagy 40 óránk érettségi felkészülésre, 8 osztályos gimi rulez!
    Bár bioszból, Fizikából, Kémiából, Frajzból 3 választottból kellett vizsgáznunk tavaly\előtte lévő évben. Így már idén csak fakt+irodalom+matek+töri+tesi+filó van nekünk... :DDD

    Ma írtunk integrálásból(elvileg nem tanították volna, de meggyőztük a tanárt), nem szóltak róla, 5 feladat volt, fél órával később mentem be órára, mertz azt hittem elmarad, kedves oszitársak jól átalkúrtak, így csak kb. 1 órám volt rá, az utolsón kívül mindet tudtam, szerencsére. A Mfakt jegy meg 5-s lesz, mert azt mondta a néni, hogy mindenki a félévi jegyét kapja faktból, mert a deriválás dogát nagyon elb**** mindenki.

    I am having fun staying poor.

Új hozzászólás Aktív témák