Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bigrob

    őstag

    válasz kigyi_23 #9737 üzenetére

    Visszaigazoló mail április 3:
    A konzolokszervize.hu fogadta megrendelésed.

    Köszönjük megtisztelő bizalmad és, hogy nálunk vásárolsz!
    Az általad megrendelt termék jelenleg nincsen raktáron, de munkatársaink mindent megtesznek annak érdekében, hogy minél hamarabb beszerezzék. A termék raktárunkba érkezéséről azonnal értesítünk!
    Folyamatban levő termékek:
    Tom Clancy's Rainbow Six Siege PC (Akciós) PC Rendelhető (nincs raktáron) 5 890 1 5 890

    Skypeon felvettem őket, április 4:
    Bocsi ezt nem tudom visszakeresni csak print screenem van róla.

    Üzenet mail április 5:
    Kedves Vásárlónk!

    A megrendelt terméke jelenleg nincs raktárkészletünkön, rendelése továbbra is él. Amint beérkezik, felvesszük Önnel a kapcsolatot.
    Amennyiben felkeltette érdeklődését más termék, kérném vegye fel velünk a kapcsolatot a konzolok@konzolokszervize e-mail címen.

    Megértését és türelmét köszönjük.
    Folyamatban levő termékek:
    Tom Clancy's Rainbow Six Siege PC (Akciós) PC Rendelhető (nincs raktáron) 5 890 1 5 890

    Üzenet mail április 25:
    Tisztelt Vásárlónk!

    Az Ön által rendelt Rainbow Six Siege című játék megérkezett hozzánk, viszont az akkoriban feltüntetett 5890 Ft.-os akciós áron már nem fogunk tudni a játékkal szolgálni, mert ez az akció csak a promóció ideje alatt raktáron lévő termékekre vonatkozott. A játékot a jelenlegi 11890Ft.-os áron tudjuk biztosítani.
    Ha ez az ajánlat megfelel Önnek, várjuk válaszát, és tudjuk küldeni a játékot.
    Folyamatban levő termékek:
    Tom Clancy's Rainbow Six Siege PC (Akciós) PC Rendelhető (nincs raktáron) 5 890 1 5 890

    Szóval úgy tűnik még a mostani mailben is az akciós áron van regisztrálva...

    Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

  • lafaty80

    őstag

    válasz kigyi_23 #9737 üzenetére

    Én ragaszkodnék ahhoz -hogy ha már a rendelést elfogadta a rendszer és még skype-on is írták hogy ha megjön, akkor azon az áron kapja-, hogy akciós áron kapjam meg.
    Így eléggé vásárlói megtévesztés szaga van/lehet és kérdés, hogy mit szólnának egy esetleges hatósági vizsgálathoz.

    Én már jártam úgy más terméknél és üzletben, hogy rossz árat tettek egy termékre, csak a kasszánál derült ki, hogy valami nem stimmel. Mivel az ár rajta volt, így kénytelenek voltak azon adni, bármennyire is nem tetszett nekik.

    De ez persze csak az én véleményem...

    Cuccaim: https://kit.co/lafaty

Új hozzászólás Aktív témák