Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheNewDawn

    addikt

    válasz DJGABI #39887 üzenetére

    Egyetlenegy dolog ami miatt jogos lehet a kiakadás, az az exkluzivitás szerintem, hogy sok játékot 1 évig csak és kizárólag náluk lehetett kapni. Az összes többi...Jah hát olyan a boltjuk amilyen, de a MS Store is dettó nulla +funkcióval bír, sőt . És a Gamepasst meg ajnározza mindenki, holott ott meg se tarthatod a játékokat.

    Jó mondjuk biztos a gamer társadalom átlagát nem én képezem le az tény, mert számomra egy launchernél egyetlen dolog számít: elindítsa és futtassa az adott játékot minden gond nélkül és kussoljon a háttérben meg minél kevesebb erőforrást vegyen igénybe :D

  • FunPro

    senior tag

    válasz DJGABI #39887 üzenetére

    Ha már a topic gazda is offol, akkor én is válaszolok. :D

    Van epic accom. Már azelőtt kipróbáltam a fortnite-ot, mielőtt indították a store-t.

    Nálam ez a "még ingyen se" mentalitás kb. olyan, mint ZsoZso-nál a nem kunyizunk 100 forintos játékot. Persze, lenne olyan játék, amit behúznék. Ilyen ez a mostani is, de pénzt már tényleg nem adok az epicnek. A dlc meg kéne. :K
    Bekaphatja az epic, én pedig a pénztárcámmal szavazok, akármilyen hülyének is tűnök ez miatt.

    #Dilikutya

    Most összeszedtem azt a listát, ami AAA vagy aközeli, és engem érdekel:
    - sekiro
    - devil may cry hd collection
    - resident evil 3
    - nier replicant
    - mass effect felújított trilógia

    És ennyi. Innentől nekem osztogathat az epic akármilyen kuponokat, nincs semmi az oldalukon, ami kvázi érdekel. Se uplay, se rockstar, se ea. Talán néhány indie játékot tudnának adni, de most azért a párszáz forintért, amivel epicen talán olcsóbban kijövök, megéri velük "szenvedni"?

    I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Új hozzászólás Aktív témák