Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheNewDawn

    addikt

    válasz i2k #132038 üzenetére

    Akkor sem elég.... és nem , nem max grafikához kell... Ha high grafikát akarsz 60 as FPS el pár éves játékok esetében ( azért ez nem egy nagy igény) már akkor is édeskevés az i5.

    Saját tapasztalatból beszélek, rx 580 am és i5 7400 am van, már olyan 4 éves játékok megeszik és citromként kifacsarják a procimat és olyan brutális lagokat okoznak hogy közepesre kell vegyem kb a beállitásokat és igy se vagyok a közelébe se a stabil 60 FPS nek, mint pl AC Origins, ami ugye 2016 vagy 17 es játék. Vagy Deus Ex Mankind Divided, ami dettő, de egyébként 2015 ös Arkham Originsnál is van már ilyen kicsit.
    Kingdom Come Deliverance, szintén lassan 4 éves, még csak nem is triple AAA cím, ott is 100% on megy a proci és haldoklik, mellette a kártya meg malmozik.

    Most ilyenekről meg ne beszéljünk, mint a legújabbak, hogy Metro Exodus, Control, Detrot Become Human és társai....De amúgy ha Forza 4 ezni akarsz, ott is be fog fosni a 4 mag, és sorolhatnám, tényleg lassan több lesz az a játék ahol nagyon kevés, mint ahol nem.

    Jó hülye voltam hogy vártam a cserével én is, és nem újitottam egy Rizsa 2600 ra, csak ugye ha az ember ramot, ssd t vesz, kártyát cserél, és még monitort is ( utóbbi nem jobb mint ami volt, sőt roszabb ,csak tönkrement a régi ezért muszáj volt) meg idestova 10 éve minden játéka eredeti, akkor ugye nincs mindenre pénz egyszerre, most őszre lett volna tervben....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák