Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz eami #112835 üzenetére

    tekinthetjük egy speciális adakozási módszernek :DDD

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • cskamacska

    addikt

    válasz eami #112835 üzenetére

    Én úgy voltam végig, hogy amit régen virágboltból kipróbáltam, azt később be próbáltam szerezni, még akkor is, ha biztos nem nyúlnék már hozzá. Fizetési hajlandóság mondjuk kérdéses, mert pl a Sudden Strike 1, annak PCGURU-s demói meg szerkesztője, meg extra CD-je a Saving Private Bryan küldetéssel, Forever kiegészítője, meg az egész Sudden Strike 2 a 300MB-os ZIP(ARJ? RAR?) álományával, amit a Pentium II 233MHz vagy 40 percig pakolgatott :D évekig meghatározó részei voltak a PC játékos hobbimnak.
    Aztán most megjelent a SS4 megjelenésének apropóján felkerült végre a Steam-re a Sudden Strike Triology, de hogy hogy nem valahogy nagyon büdös kiadni érte a 15€-t. :B Pedig a pakk egész korrekt, benne az első rész a kieggel, a második rész a Resource War nevű önálló kiegészítővel/folytatással, a harmadik rész a The Last Stand nevű rendbe tett GOTY kiadással. Ami nincs benne az a nagyjából 30-40(nem vicc!) önálló, főleg orosz nyelvű kiegészítő és mod határán egyensúlyozó tartalom csomag, amihez képtelenség lenne összehalászni a hivatalos jogokat.

    Persze egyértelmű miért nem erőltetem, mert bottal sem piszkálnám meg szegényeket, a végletekig scriptelt, direkt a játékos szivatására építő játékmenet, meg a folyamatos pause gomb nyomkodási kényszer csöppet meghaladásra került azóta, és az új favorit Men of War sorozat(meg úgy általában minden GEM játékmotoros produktum) nagyon csúnyán lelépte minden értelemben, pedig krokodilkönnyek sajtolása ott is alap feature.

    Óó és akkor itt ez a régi szép NovaLogic Everything Pack

    A 2009-es THQ meg Eidos csomagok idejéből, tele ősöreg, de korában meghatározó játékkal zakciósan 13 euróért. Hááát :o

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés