Aktív témák

  • fpeter07

    veterán

    A csütörtöki napon kvázi egész nap oroszt tanultam. Felkelés után, egyetemen délben órán, estefele is. Érdekes, mert sok magyar hasonlóság van benne. Az angol az igeidőket szereti, a német a névelőragozást. A magyar meg az oroszhoz hasonlóan a szó mögé pakolja a ragokat. De legalább sok ige a magyar megfelelőjéhez hasonló ragozást használ. Délután a nyári időben el kellett mennem futni egyet. A hazai verseny óta nem is futottam.

    Péntek szabad program volt, márciusban már nem lesz az. Saint Lorenzen + VIDEÓ Egészen fáradt voltam.
    Az esti Sommerredoute program érdekes volt. Kutya nem kérte tőlem a belépőt, kicsit sajnálom, hogy megvettem. :D De azért mondhatom, hogy az élő Cuba Libre zenekar megérte ezt. Nem tudom, hogy az összes bálesemény ilyen-e itt Ausztriában. Táncolni az emberek nem igazán szeretnek, a duma az megy nekik, volt időm körbenézni. Amolyan 2. vh-s film hangulata volt a partinak, mint amikor a náci tisztek elmennek bulizni. Fura látvány volt, különösképp nem fogott meg. Vágni lehetett a cigifüstöt a teremben, ráadásul tele volt emberekkel. Ráadásul van egy hagyományos viseletük itt az egyetemen. Aki tervezte az sok Batman filmet nézett. :N Képek majd neten lesznek fent.

Aktív témák