Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bazsesz

    őstag

    válasz andrasferenc #7048 üzenetére

    Üdv!

    Milyen jellegű információra lenne szükség vele kapcsolatban? Bár erről a modellről nincs konkrét tapasztalatom, de nekem van 3 darab színes ITS-es Epsonom (plusz egy mono ITS, illetve a céges is egy színes ITS, tehát összesen 5-öt hajtok), a szerkezet ugyanaz, csak a szolgáltatások mások.

    Őszinte leszek: az L386-tal szemben a kártyaolvasóért, és az LCD-ért biztos isten nem fizetném ki a ~15-17k felárat (ez személyes vélemény). Egyedüli értéke, hogy be tudod állítani, hogy hány példányt szeretnél az adott oldalból fénymásolni. Ha utóbbi fontos, akkor mindenképpen jó választás az L486, ha nem igényled, akkor L386 inkább. Mindkettő WiFi Direct-es, tehát akár okostelefonról/tabletről is tudsz nyomtani, tudsz szkennelni az Epson iPrint segítségével.

    Eredeti tintát 2000 forint alatt kapsz hozzá darabját, melyből elég sokat tudsz nyomtatni: ezt te is megtapasztalhatod, hiszen a kezdő szettben összesen 6 darab teljes értékű tégelyt kapsz (3 feketét, illetve 1-1 színt).

    Szervizigénye minimális. Egyedül amire számítanod kell az kb. 10-15e oldalanként a használt festék gyűjtő párna csere, ez - ha a szerviz nem cseréli ki gariba - akkor kb. 10-15k körüli összeget kóstál (pontosan nem tudom, nekem cserélték gariba minden zokszó nélkül, hétfőn felhívtam a szervizt, csütörtökön már hozta is vissza a futár a nyomtatót).

    Papírra icipicit háklis. Ha megveszed az Epson papírokat (hozzáteszem horror áron), akkor nincs probléma. Fotópapírból Colorway, meg a névtelen cuccokat meg se próbáld, nem fogja behúzni (nekem a HP Everyday jött be minőségre, színhőmérsékletre). Fénymásoló papírból 200g-ig mindent megeszik, felette lehetséges kicsit rá kell segíteni (itt meg a Pro Design jött be).

    Bármilyen egyéb kérdésed van, és tudok rá válaszolni, szívesen megteszem (ha meg nem akkor kiderítem).

    Üdv: Bazsesz

    Szerk: illetve most a 3 év plusz gari mellé van pénzvisszatérítési akció is, ez kimaradt.

    [ Szerkesztve ]

    ''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

  • Nagya21

    addikt

    válasz andrasferenc #7048 üzenetére

    Hali!!
    L210-em van.
    Colorway premium silk glossy papirra (a meggyes elejü, matt selyemtruktúrás, mint a nagyon régi képek), besza behu képek, Lidl A4-fényes papirra(mint ami most van akcióba), nagyon szép képek, Konica minolta papír-Kodak ultra premium photó paper *****,Canon premium paper, nagyon régen volt tescó gazdaságos photópapir(2*25lap) ami fortepan, ezekre úgy nyomtat, mintha előhívnád.
    Kodak Photo paper***, és Colorway premium high glossy(az almás elejü), ezek is jók osztogatósnak.
    Üdv Nagya

    [ Szerkesztve ]

    Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

Új hozzászólás Aktív témák