Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beencee

    senior tag

    válasz DonDragonka #2888 üzenetére

    Arról sajnos nem tehetek, hogy összekevered a Meedio-t, a MeediOS-szel, de például vö: "Nem értem, miért nem tetszik neked a szarnyalás, hiszen a költő is megmondta, hogy milyen isteni a levegőben való szárnyalás." Pici különbség...

    Amiről én írtam, az a - nekem tetsző - Meedio logika: előbb ingyenes, majd fizetős, zárt kódú, de nyílt és jól dokumentált felületekkel rendelkező szoftver, nagy és jól összefogott közösséggel. Ez egy - szerintem - nagyon jól működő modell, bizonyítja ezt az is, hogy miután történt a Meedio-val az, ami történt, a közösség egyrészt továbbviszi az "ügyet" és él tovább a termék (ez a Meedio) és emellett ezen a filozófián elkezd egy új - és mellesleg nyílt forráskódú - rendszert fejleszteni, amit nem mellesleg folyamatosan egyeztetnek a MP fejlesztőivel is (ez a MeediOS). Mindkettővel foglalkozik a Meedios portál, de elég jól leírva a különbséget, elkülönítve a kettőt például a fórumon is.

    Ha a Meedio installal van a gondod, akkor nyilván benned/gépedben/stb. van a hiba, mert azért ez már elég sok embernek sikerült a világon az évek során, elvileg neked is kellene. Ha meg a MeediOS-szel kapcsolatban tapasztaltad ezt, akkor meg ez a természetes, hiszen gondolom a Windows 9.0-t sem tudod még hiba nélkül futtatni.

Új hozzászólás Aktív témák