Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pista0001

    addikt

    válasz cekkk #21646 üzenetére

    Most te is read only módban voltál, pár hozzászólást olvass vissza. :P Patice kollégával az ő mérései alapján kitárgyaltuk hogy milyen minimum tápigénye van egy A4-nek. A 80 wattosak jellemzően még picoból is csak 4 A-t tudnak 12 V-on, így nem nyerő, de a 3,5-es vinyó nélküli teljesítményigényhez hozzáadod a HDD-t, a táp 80%-os terhelése fennálhat (az össz teljesítménnyel számolva), ahhoz meg már aktív szellőzés kell neki. Még egyszer, tápot nem tipikus, hanem maximáliss teljesítményre méretezünk, így lesz hosszabb a várható élettartam. :K

    Az meg hogy ki miből épít HTPC-t... Van egy bizonyos igény, ahhoz keresnek tápot, így ahhoz célszerű ajánlani.

    [ Szerkesztve ]

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz cekkk #21646 üzenetére

    Én eleve úgy mondtam, hogy hivatalosan közli az AMD a 3D-t az A8 fölé, de nem tiltja a kisebb APU-kban, csak nem garantálják, hogy minden egyes filmet le tud játszani, minden pillanatban meglassulás nélkül. Annyi az egész, hogy a 3D-re A8 fölött vállalnak garanciát, de akinek A4 van és szeretne 3D-t, nos, persze támogatott, és a filmek 99,9%-án tökéletes is, de az 0,1% miatt az AMD erre már nem írhatja rá, hogy teljes támogatást élvez.
    Ja hát a 10 bit az must have dolog, hiszen még kész dekóder sincs hozzá. :)) Először legyen kész valaminek a szoftveres támogatása.

    (#21644) Enszuke: Hányszor elmondták neked, hogy a Madvr+lav a grafikus hardver teljesítményétől függ, és nem a CPU-tól.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák