Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kollDani

    csendes tag

    válasz róland #1335 üzenetére

    Szia róland, és mindenki!
    Nagyon köszönöm a linkeket, amiket küldtél, az ajánlott oldal igen ígéretesnek tűnik, olyan cuccokat árulnak, amikről sok helyen talán még csak nem is hallottak. Beleolvastam a ''Zajcsökkentés'' c. cikkbe, az is igen ígéretes, persze ha folytatják is majd.
    Bocs, a képeket nem látom, ez a ventillátor átalakító adapter - ha ezt röviden el lehet mondani - milyen módon alakítja át a ventit? Lelassítja/zajszigetel/a kettőt együtt, esetleg a feszültséget változtatja?
    A másik dologgal (fordulatszám szabályozók kijelzős/nélküli) annyi gondom van csak, hogy még csak szabad 3,5''-ös helyem sincs, mert a képernyőolvasó progi autorizációjához szükség van ezen elavult eszközre, ha lenne helyem, biztos vennék egy Scythe Katana-t, vagy vmi hasonlót, mert talán ez lenne a legesleg kényelmesebb megoldás a fordulatszámok és hőmérsékletek kézbentartására.
    Ja, hogy ki ne hagyjam, 12 cm-es ventis tápot már nem tudok betenni, mert a Chieftec házhoz járt egy 8 cm-es ventis SFX táp (300W).
    Bár újonc vagyok, nincs sok tapasztalatom - csak azért írom le, hát ha mást is érdekel ez a ház, a cs01-b nekem igen könnyen szerelhetőnek tűnik, az első 8 cm-es ventihely elhelyezése, és a szellőzés ''elrejtése'' az előlap mögé is nagyon ötletes (szerintem). Szerelhetőség: pl. az egy 3,5-ös belső és egy 5,25-ös külső helyet tartalmazó keret egy kényelmesen kitekerhető (kis műanyag fogantyús csavar) eltávolítása után teljesen kivehető, így kényelmesen lehet bele bármit szerelgetni. Árnyoldal: nekem úgy tűnik, ha kiderül az ellenkezője, akkor bocsánatot kell kérnem a Chieftectől, hogy csak akkor van belső 3,5-ös helyből kettő (ahogy a specifikációban írták), ha kívülről nem használjuk a 3,5-ös helyet.
    Minden segítséget köszönve, üdv:

    Dani

Új hozzászólás Aktív témák