Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesa

    veterán

    válasz grHawk #32051 üzenetére

    Az X3 egy sandbox szimulátor! Az, hogy nem ismered, nem az én hibám. Az X3 Reunion az év játéka is volt. Az X-rebirth-ről valóban azt olvashatod sok helyen, hogy sz*r, és ezt én is osztottam sokáig, mivel megjelenését követően hatalmas csalódás volt az X3-hoz képest. De a Rebirth előtti X3 széria mindenhol jól értékelt, még Steam-en is.

    A multis dolgot én is említettem, de minden más tekintetben lényegesen komplexebb játék az X, sokkal több lehetőséggel még azzal együtt is, hogy nincs 4 milliárd rendszer. Valójában kiválóan összehasonlítható a két játék, még akkor is, ha a multi miatt nem teljesen azonosak, de ennyi eltérés meg minden játéknál van. Az X a kezdetektől egy ős Elite klónként van számon tartva, csak lényegesen továbbfejlesztett klónként. Az ED érkezése előtt éveken át nem volt más alternatíva a műfajon belül.

    "Csak aztán jött a "a játék szar, bezzeg más játék..."

    nem nagyon követed a kronológiaia sorrendet, mert az egész csak azért vetődött fel, mert Duvi kolléga konkrétan rákérdezett, hogy milyen játékot tudunk mondani amiben sok száz/ezer órát el lehet lenni. Erre érkeztek válaszként az említett játékok, nem csak úgy a semmibe kezdett bárki is idecitálni egyéb címeket.

    [ Szerkesztve ]

    A tudomány a valóság költészete!

Új hozzászólás Aktív témák