Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stratova

    veterán

    válasz f4lcon #7032 üzenetére

    Hiába túrtam kicsit a netet és találtam már 4-5 Workzone klónt, de talán még Parkside Performance klón-t is.
    X20V akkuval kompatibilis eszközöket vagy magát az akkut más néven sajnos nem. Még a töltő hátoldalán lévő www.grizzly-service.eu cím helyett a http://grizzly.biz/shop érhető el, ahol pl lehet venni tokmányt. A Grizzly-Pro pedig nálunk pl a Yato néven futó eszközökkel rokon, de nem a Parkside-dal.
    Pedig nekem is akad egy akkus porszívóm, mert 20*V 4 Ah akkuval 9kPa szívóerő 25-ért simán ajándék volt és eredetileg valamilyen picit komolyabb de még nem profi szinten. Ahol a Parkside Performance már érdekes is lehetne, csak az meg más akku, abból meg porszívó nem volt.

    Kicsit sajnálom, hogy anno nem vettem Einhell TE-CD 18 Li BL klón Workzone Titanium Plust, mert az azért a Bauforum24 tesztje alapján nem volt rossz 2+5 Ah akkuval töltővel 5 év garanciával. (most akciós csomagban is 2 év garra 3+2-es akkuval ~45e EInhellként viszont a Bauforum24-en kicsit sztárolt Bosch 70-75e ára nekem otthonra már sok :DDD).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák