Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Füleske

    addikt

    válasz Bandit21 #1318 üzenetére

    "Kia nem tudom tudja e annak Piros nal fék kellett vagy P vagy N vagy mi. Az értékesítő hölgy mellém ült pár száz méterre induláskor, mondtam neki mit tud a vw ez tud e olyat azt mondta nem. (Ettől még lehet tudja de már mindegy)"
    OMG ! [link] Az igaz hogy alapból off, de csak egy gombnyomás...

  • biker

    nagyúr

    válasz Bandit21 #1318 üzenetére

    Ne már! Miért írkálsz még mindig összevissza?

    "A teszt kör felénél szerencsére meg álltunk és ott rá jöttem hogy az ülés teljesen fel van emelve."

    Autóvezető oktatásban részesültél? Indulás ELŐTT első pont az ülés beállítása, utána a tükrök az üléspozícióhoz állítása, majd kormány ha állítható, utána biztonsági öv és indulás.

    "A kia belső égésű motorral hibrid ként kezdte, az id eleve elektromosnak készült."

    Az a golf/e-golf/golf-gte amiről beszélsz. Az volt belső égésű és utólag lett hibrid meg elektromos. A niro (és a kona) egy új multiplatformot tervezett, ami kifejezetten hibrid, plugin hibrid és elektromos hajtásra, az akku padló alatti elhelyezésére, és a nagy nyomaték és súly elviselésére terveztek.
    Az az egy stimmel, hogy az ID kifejezetten csak elektromosnak készült, nem lesz semmilyen belső égésű verziója

    "A kianal nekem kezdo e autós ként nem volt egyértelmű mikor megy nem megy. "

    Jobb ha megszokod, pont úgy viselkedik mint minden e-autó, és mint minden automata váltós, lelépsz a pedálról akkor megy előre (vagy hátra R-ben) magától.

    "Fekror le lépve P vagy N ben is gurult"

    Az baccna be, ha P-ben gurulna, még vontatni sem lehet, mert rögzíti a kereket. N-ben gurul csak

    "Kia nem tudom tudja e annak Piros nal fék kellett vagy P vagy N vagy mi. "

    Pirosnál fék, mint minden EV vagy automata esetén. Vagy ha nem akarod nyomni akkor P, vagy ha a bal oldali brake-reg kart húzva tartod 3mp-ig akkor nem megy sehova az autó, vagy ha auto hold be akkor sem.
    A különbség az auto hold esetén hogy az amíg be van kapcsolva minden megálláskor megfogja az autót, a bal kar húzva tartása meg csak arra az egy megállásra szól.

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák