Új hozzászólás Aktív témák

  • MzperX07

    tag

    A napokban találtam ezt az oldalt:
    [link]
    Én most ősszel össze hoztam a ti segítségetekkel egy HP8470P + GTX 950 kombót.
    PE4C 3.0 és Dell táp.
    Na most a rendszerhez kellett DSDT override (amit végül sikerült megcsinálni, mert Doink kollega felhívta rá a figyelmemet, hogy valószínűleg azért nem ment régen, mert én régi ASL Compilert használtam -valakitől kaptam, nos miután letöltöttem a legújabbat, sikerült...egyből létrehozta a nagy memóriát).
    Kellett még a Setup 1.30 is és ezután sikerült csak a 12-es hibakódot eltüntetni.
    Régebben egy Ati 4770-nel működött a dolog gond nélkül, de akkoriban még nem nagyon figyelgettem, hogy GPT vagy MBR partíciós séma szerint telepítettem a Windows 10-et.
    Nos, most a fent említett fórum hozzászólásainál említett dolgot kipróbáltam és jelentem, hogy működik.
    Azaz: kiírom Rufussal GPT módban pendrive-ra a Windows-t, BIOS-ban átállítom a bootolást UEFI native-ra (szerintem Win7 és 8.1-gyel is működik), megcsinálom a DSDT override-ot, és kész, ennyi, nem kell a Setup és az EGPU Plug and play teljesen.
    Azért írom mindezt, mert elvileg 25xxP, 84xxP, 85xxP, és a W végződésűekkel is megy ez, csak az egyetlen dolog, ami más, az az, hogy GPT módban kell telepíteni a Windows-t.
    Remélem hasznos, ha gondolkozik valaki HP Elitebook+egpu kombinációban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák