Új hozzászólás Aktív témák

  • ROBREGGAE

    tag

    Nem reklámozni akarom a fifát, de én úgy döntöttem végül, hogy megveszem, így black friday keretein belül majdnem féláron volt... Előtte 10 óráig a trialt kipróbáltam, hát hogy írjam... nem rosszabb a játékmenete számomra, mint az efootball 22-nek.

    Nekem hiányzik a csapatépítés egyébként is . A kártyákkal való bindzsizés.

    Az kész röhej, hogy tavaszig, ami kitudja mit jelent, én ilyen gatyi challenges meccseket toljak le okádék grafikán. S egyáltalán ezek után miért bízzak az ázsiaiakban hogy lesz értelmes játék belőle? (Ja majd 2 év múlva...)

    Az UFL-ben reménykedtem picit, de hát ott meg januárra ígérnek gameplayt.. Eleve az is ködös egy történet. Ugyanolyan pofára esés lehet, mint az efootball.

    Szóval akárki akármit ír, én Fifa mellett döntöttem több okból is... Új vagyok a Fifában nyilván, engem már ez az SBC nagyon leköt percekre, órákra.

    Sajnos egyedül a pes 21 lehetne alternatíva, de már egész ősszel letoltam vele csomó ML szezont, a myclub része meg nem az igazi már. Unnám újabb fél évig vagy még tovább ezt játszani.

    Sajnálom, hogy a PES/Efootball topikjába kell leírnom ezeket a sorokat, de ez van.

Új hozzászólás Aktív témák