Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • W1

    senior tag

    válasz Kal-El #24122 üzenetére

    Ez mondjuk engem is érdekelne, mivel egyre többet rendelek ebayról, de kb 1hete kezdtem, és már most is van 4 rendelésem..

    És még tervezek a héten is rendelni..

    [ Szerkesztve ]

  • matykooo

    aktív tag

    válasz Kal-El #24122 üzenetére

    De nem értem az egészet... refundoltak az emberek, mert kajak nem jött meg a csomag... 15 dollárokat nem fogok benyelni 1-1 csomagért, ezt ők sem gondolják komolyan...
    Értékelésnek meg semlegest adtam, leírva, hogy nem jött meg de refundolt... nem értem, talán pozitívat kéne adnom? Hihetetlen komolyan, 90napra korlátozták a vásárlásaimat, visszamenőleg törlik a semleges és negatív értékeléseimet (összesen eddig volt a múlthetiekkel együtt cirka 8-9db ilyen ebből 5 a múlthéten semleges) viszont az nem jön le, hogy örökre megszűnt ez a védelmi dolog, vagy az is 90napos határidő....

    De nem értem a gondolkodásukat, mindent vásárlás után azonnal kifizetek, mindig értékelek, soha nem vertem még át egyiket sem...

    itt a leél amúgy->

    To keep eBay a trustworthy place for all members, we routinely review buying and selling activity. In reviewing your account, we found:

    -- An unusually high rate of buyer protection cases being opened.
    -- An unusually high number of refunds received that are outside the sellers' return policy.

    Because of this behavior, we've:
    --Removed your account from the eBay Buyer Protection program indefinitely.
    --Restricted your ability to buy items or place bids for the next 90 days.
    --Removed from related seller profiles any neutral or negative Feedback and low detailed seller ratings left by you within the past year.

    This restriction only affects buying, and will be automatically lifted after 90 days have passed. You'll still be able to sell on eBay and complete transactions for items you've already won.

    Please be aware that if this activity continues, you may be subject to a range of other actions, including suspension of your eBay account.

    bul07: az oké, hogy először vele kéne, viszont ha szarik a fejemre és nem ír semmit, akkor mit csináljak vele? Tapasztalatom szerint 10ből 7 eladó leszarja mit írkálok neki, pláne ha pénzről van szó amit vissza kéne küldeni... asszem ezt te is meg az itteniek is nagyon jól tudják, nem hiába nyitja mindenki az vitát, mert nem tud zöld ágra vergődni... eddigi tapasztalatom szerint akikkel ilyen bajom volt kb 5-el tudtam levélen keresztül rendezni a dolgot (10ezer feletti üzletük volt), a többi szarik arra, hogy mit írkálok... a múltkor nyitottam meg az első claim-ot mert a csávó a dispute-ra sem válaszolt semmit

    [ Szerkesztve ]

    ''a walesi srác aki legenda lett''

Új hozzászólás Aktív témák