Új hozzászólás Aktív témák

  • dany27

    őstag

    válasz adra #1686 üzenetére

    tökéletesen igazat adok neked! Én se vennék sose TDK dvd lemezt tök mind1 h mennyivel olcsóbb a verbatimnál akkor is verbatim! Történt egyszer hogy vettem egy 50es hender TTH02 média kodú TDK-t nah azzal mit szoptam kiírtam rá az anyagot erre pár hét múlva nem tom vissza olvasni sőt volt amit írás után egyből! Nah akkor megfogadtam hogy TDK-t soha többet csak Verbatimot! TDKnál még a Valuepack by traxdata is jobb(Ritek média kódja van), ebből van olyan ami már több mint egy éves és simán vissza olvasom róla!
    Egy helyen valaki azt írta h TTH02es TDK az jó csak a MCC-s nem nah ezt nem értem mert aki nekem hozza DVDket az mondta h most tud adni occsón TDKt mondom neki nekem az nem kell me szoptam vele és erre azt mondta h ez MCCs nem a hamisított!
    Nah akkor ez hogy van ?? melyik a hamis és melyik nem ?? Amúgy érdekes egyik ismerősöm adott DVDt h írjak neki valamit rendes bolti volt rajta az Artjus matrica meg minden, nah mondom ezt megnézem és az is TTH02! nah akkor ez hogy van?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák