Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kovy79

    őstag

    Üdv!
    Szívesen vennék véleményeket, tapasztalatokat, hogy kinek, milyen "noname" lejátszója van, mit játszik le és mennyibe került.
    A "márkás" lejátszókat hanyagolom (saját tapasztalat, dix/xvid kompatibilitás miatt). Nem "HD" lejátszásra kell, de a fő kritérium, hogyha havi egyszer kapcsolom be, akkor játsszon le mindent! :DDD No meg inkább veszek 2 "noname"-et egy "márkás" áráért...

    ''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

  • kovy79

    őstag

    válasz Stenli89 #8 üzenetére

    Egy "noname" jelenleg is üzemel kb 2-3 éve.
    Nekem már az megéri, ha csak 2 évet bír ki egy 7000 forintos cucc.
    Többet ér a nyugalmam. Tudniillik a "hátezSONImegSZAMSZUNGezmindentjáccik" 15-25000 forintos lejátszókból elegem van. Ahová kell (55cm, sima Thomson CRT tv), a minőség nem fontos, lévén maga a tv sincs túl jó barátságban vele...
    Bár nem tudom, most minőségben a Jamo a "márkás", vagy inkább a "noname" tábort erősíti, de a házimozi lejátszóm előtt le a kalappal. 3 éve alatt kb 500 divx/xvid-ből szerintem 4-5-re mondta azt, hogy nem akarja.

    csibe1, köszi. Pont ma néztem, hogy van itt NO-ban Samu (na jó: Szamszung :DDD ) 39€-ért és elvileg "full multiformátumú". Ennyit még megér. Lehet benevezek 1re és írok véleményt. :)

    [ Szerkesztve ]

    ''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

Új hozzászólás Aktív témák