Keresés

Aktív témák

  • Fritz!

    csendes tag

    Sziasztok!
    Szeretném tanácsotokat kérni, hogy milyen módszerrel írhatnám meg a következő adathalmazt:

    Összesen 37 Gigáról van szó, a következő részletekben (mappákban):
    1) 8,85 GB
    2) 9,54 GB
    3) 6,07 GB
    4) 5,75 GB
    5) 6,78 GB

    Lehetőség szerint ezeket szeretném külön-külön megírni, egy-egy lemezre, esetleg másképp, két-két részre bontva egy kupacot - de mindenképpen elkülönítve egymástól a részeket. Nem szeretnék kavarodást.
    Gondolkodtam ezeken a dupla annyit tároló (10 Gigás) lemezekről, de sajnos nem értek hozzájuk (még sosem vettem, próbáltam, láttam ilyet). Hogyan működnek, milyen módon írhatóak ezek? :F

    Eszközeim ezek: Pioneer DVD-RW DVR-111D író és Nero Express 6 program. Utóbbit tudom frissteni újabb verzióra, ha szükséges, de másik DVD-írót nem tudok szerezni.

    Lehetséges ezekkel megírni, amit szeretnék? Milyen lemezeket ajánlotok, hol tudnám beszerezni őket, nem túl drágán; kaphatóak-e azonnal valami műszaki áruházban (Media Markt, Euronics, stb.)? :(

  • Fritz!

    csendes tag

    Ömm, elnézést a hülye-rövid topikcímért... lemaradt a többi, nem figyeltem. Valami olyan akart utána íródni, hogy DVD-írás [adatelosztás, ötletek]. :W bocs.

Aktív témák