Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Core2duo6600

    veterán

    válasz Snowcat #4345 üzenetére

    No.
    A Media Center, a Media Center távlövőt kezeli.
    Ha egyébbel próbálod, akkor a véletlen műve ha megy.
    Reklámok kivágása, analóg adásnál megoldott, még akkor is ha az MCE vel veszel fel, erre a Cyberlink Powerdirector 8 tökéletes, megeszi a DVR-MS file-t
    A win 7 ugyan wts be dolgozik, de az analóg rögzítés nem tartalmazza a wts szerkezet többletét, ezért ezt is megeszi.
    A digitálissal azonban gondok vannak, amennyiben a Mediacenterrel veszel fel, tekergetni, lejátszani persze lehet, de átrakni valami emberi formátumba nem, eddig legalábbis nem találtam értelmes progit hozzá.
    És mivel , jelenleg csak nálunk van mpeg4 h264 es adás, tartok tőle, hogy nem is fogok.

    Azokat a tunereket, amik Media Center kompatibilisek tökéletesen kezeli.
    Ahhoz, hogy media center kompatibilis legyen a tuner Hardveres mpeg 2 encoderrel kell lennie, továbba fent kell lennie az MCE támogatott eszközök listáján.
    Az, hogy melyik a jó tv kezelő progi attól függ, hogy kinek mi tetszik, én pl szeretem ha stabil, és hogy ne kelljen kis millió dolgot beállítani, vagy ha kell, akkor ne felejtse el egy reboot után.
    Ezeknek az MCE megfelel.

    Bzoley , mások is.

    Feltettem a totalmedia 3.5 ot.
    Így néz ki az m1 adása digitálisról, nem tudtam kitenni úgy, hogy teljes képernyős és
    képarányos legyen.
    Mi lehet a gond ?
    1280*1024 ben van a monim, 75 hz-en.

    Ha kinyomom full screenbe, akkor is ottvan körben a keret.
    Ez MCE alatt nincs, ott olyan amilyennek lennie kell.

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

Új hozzászólás Aktív témák