Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Siriusb #101 üzenetére

    Ismerős a jelenség, úgy nevezik: White Screen of Death (WSOD)
    A linkelt oldalon sok megoldási lehetőséget is kínálnak.

    Az admin-oldalakat nem éred el? Ahogy írtam is korábban, ez elő szokott fordulni esetenként, hogy pl. az adatbázislogot megnézed, azon a címen, amit írtam fentebb (az is a 6-osra vonatkozott, feltételezem, mi egymás közt a 6-osról beszélünk, mert eddig ha jól tudom, arra fejlesztettél).

    Azt is csinálhatnád első körben tesztelésként, hogy a cache-táblákat törlöd: [link].
    Lehet admin-felületről, meg adatbázisból, manuálisan (most ehhez férsz csak hozzá ezek szerint).

    Mondjuk lehetne kóddal is ugyanezt, úgy, hogy ezt az index.php fájlod elejére teszed ÁTMENETILEG (aztán kitörlöd az első futtatás után): drupal_flush_all_caches().

    De így:

    require_once("./includes/bootstrap.inc");
    $cookie_domain = $_SERVER['HTTP_HOST'];
    drupal_bootstrap( DRUPAL_BOOTSTRAP_FULL );
    drupal_flush_all_caches();
    die();

    Ennek is lehetne adni egy próbát.

    Szóval én első körben mindenképp a cache-táblákat buzerálnám ilyen esetben, az már annyiszor segített.
    Aztán ha ez sem jött be, végiggondolnám még egyszer, mit cseszhettem el.
    Persze adatbázis is megtörhetett valahol, de akkor érdekes, hogy így jelentkezik, nem mondjuk egy query sikertelenségében.
    Meg nehéz elképzelni, hogy egy adatbázissérülés csak az egyik projektet érintette volna....Mondjuk persze nem nehéz akkor, ha mondjuk csak az adott adatbázis fájlja sérült (pl. MySQL-nél).

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák