Aktív témák

  • Dr.Zoo

    senior tag

    Igen, itt ismét a negatív rádió beszél.
    Azt hittem, már az idei adag szopórollert kiosztotta ránk, és családjainkra az élet nevű játék, de nem!
    Anyós kedvenc yorki kutyáját Nelsont, tegnap reggel kapartam el. Élt 10 évet.
    Apám gyomorgörcsben várja az ELMŰ határozatát, mert a gyári hibás mérő szarul mért hónapokon keresztül, és bizony az elfogyasztott villanyt átlagolja a MŰVEK és kifizetteti csóri kisnyugdíjassal.
    És most vidám perceink következnek.:
    Gyerek nő, súlya gyarapodik rendesen. Tegnap áthozták Jocó barátomék Dorinát, akinek olyan kék szeme van, mint az apjának, és roppant mód ragaszkodik a cumijához. Mindent szemügyre vett, köztük Hannát is szkennelte.
    Amint jó idő lesz, betesszük a gyereket a babakocsiba, oszt' gyítefakó, lehet toligálni.
    Kocsit holnap viszem "kárfelmérésre", majd délután okosabb leszek, hogy mennyi az annyi.
    Mindenkinek jó szórakozást a mai naphoz, én visszamegyek padlásteret pakolni, asszem költöztetni fogom a csöves erősítőt, meg pár apróságot fel, ami nincs használva, ne foglaljon értékes helyet. Néha a 70m2-is kicsi. :U

    "decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

Aktív témák