Keresés

Aktív témák

  • dany27

    őstag

    válasz liksoft #1603 üzenetére

    nem fogdozom :D :D De ezt mér kérded??

    Egyre érdekesebb sztorik jönnek bazz!!

    Mielőtt elmentem itthonról kb. ma délután 3rom azt hittem teljesen meghalt bejövök a szobáb hallom valami kotor mint állat hirtelen oda jövök géphez kinn volt két hiba üzi az eggyik valami memóri címre vonatkozott a másik meg az utterentel volt valami baj mire elolvatsam mágától újraindult a gép és utánna felsem ismerte a hddt. Ebből következik hogy elsem indult az xp. Gyorsan lekaptam az oldalát nem volt meleg a hdd (szokásos üzemi hő). Mondomtam magmba majd haza jövök azt megnézem bekapcsolom semmi nem indul hddt nem ismeri--> boot disk faliure (írja ki a gép amiko keresi a winfost) beledobtam egy másik hddt, hogy rakjak arra egy wiinfost hátha az alól látom a hddt. Bele is raktam és no lám elindult a winfos és melyik hddről?? pont arról ami bedglött mielőtt elmentem (mert amit beleraktam azon is van egy XP) Most meg ahogy hallom valami hangot ad ki. Ami furcsa leőtte mi előtt bedöglöt végig küldtem egy chkdsk-t. mi lehet a gond?? túléli??


    Légyszi segítsetek. Ha most ezt kicseréltetem az fix hogy maxtor többet nem lesz!! valami pőrogi kéne amivel nagyon tüzetesen át tom nézni a hddt!!

    Előre is THX!!

Aktív témák