Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Destructo

    aktív tag

    válasz Core2duo6600 #218 üzenetére

    Köszönöm szépen a segítséget! Édesanyám is torrentezne rajta csak azért gondoltam,de majd megoldja a saját gépén akkor.A bekapcsolást gondoltam,hogy nem lehet de megfelelő lesz a cucc szerintem. a 323 mast megnézem habár az dupla annyi. Mennyire van nagy távolság a 320-és 323 között? Amúgy a garázsba lenne letelepítve télen ott kb 10 fok van ,csak ,hogy a csövek ne fagyjanak el,nyáron pedig vagy 15 fok van. Tehát nem fog melegedni,mondjuk nem is hagynám arra alergiás vagyok :B ezért is használok vizet. :U .Csak azért kellene mert iPhone jaimon van mobil net,de pesten nem fogok beköttetni.Itthol 120as fiber van.Kb 1-2 hentente járok még haza.Annyi idő alatt meg amit kiálmodok ráhúzom,és mire jövök letölti,hétvégén átmásolom és annyi.Közben pedig pötyög.Olvastam minden félét ,hogy 10 w alatti fogyasztás,maximum 2x2TB HHD vel 17w fogyasztás (320asnak) nem tudom ,hogy ez mennyire reális,valószínűleg ezt majd nekem kell lemérni,de ha max 17w az nagyon jó.Annyi kérdésem lenne még,hogy mennyire igényli a leállítást?Mert ha én "beröffentem" akkor egy fél évig ki nem kapcsolom,csak ha lesz áramszünet vagy hasonlók.Csak porolásra,tisztításra állítanám le,de porszűrő lenne elé iktatva üzem mellett,és biztonsági túlfeszültséges dugóba tenném.+ még egy kérdés,van benne ic ami figyeli az egyes elemeinek hőmérsékletét?És azt lehet nyomon követni pl távolról?

    Ha eszembe jut még valami írok,nagyon szépen köszönöm a segítségedet! :R :R

    üdv mindenki! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák