Új hozzászólás Aktív témák

  • Traky

    tag

    válasz [Misel] #2699 üzenetére

    Köszönöm szépen. Előbb kérdeztem, minthogy utánanézzek :) Közben én is megtaláltam és újrahúztam az egészet (letöröltem a teljes FFP könyvtárat). Miután felment a 0.7-es funplug, már nem volt gond a leírásban javasolt curl-7.21.4-arm-1.txz és a legújabb hozzá tartozó arm-es transmission (Transmission-2.76-arm-1.txz) felrakása. Sikerült beállítani a settings.json-t is.
    Reboot után azonban nem sikerült elindítanom a transmission webes felületét (NAS IP cím:9091). Ki is írta a böngésző, hogy a whitelist-ban kellene engedélyezni az IP tartományt.

    Ennél a lépésnél a leírásban javasolt tartományokat copy-ztam (su nobody -c "transmission-daemon -f -g /mnt/HD/HD_a2/.transmission-daemon -w /mnt/HD_a2/Downloads -t -u <Your-Desire-UserID-Here> -v <Your-Desire-Password-Here> -a 127.0.0.1,192.168.*.*"), viszont mind a PC, mint a NAS egy másik tartományban van. Gyorsan átszerkesztettem a json file white list sorát, kiegészítva az új tartománnyal:
    "rpc whitelist": "127.0.0.1,192.168.*.*,10.211.168.*",
    Ezután puttyal leállítom és újraindítom a transmissiont (/ffp/start/transmission.sh stop ,/ffp/start/transmission.sh start), viszont ha ezt követően megnyitom a json file-t, akkor az a rész, amit beillesztettem, visszaáll 192.168.*.*-ra : "rpc whitelist": "127.0.0.1,192.168.*.*,192.168.*.*",

    Mi lehet a gond, hogy nem reagál a json módosított értékeire?

    Még 1 kérdésem lenne: A DNS-320-ason melyik a legutolsó twonky media server, ami tapasztalatok alapján gond nélkül (vagy legkevesebb gonddal) fut?

    Köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák