Aktív témák

  • werttzui

    őstag

    válasz Allien #741 üzenetére

    Én a nagy álltalánosságnak fotózok magyarul 100 ismerősöm megnézi a képeim és tetszik nekik a művészek az a kis réteg 5-10 ember pedig lefikázza. Én szívesebben lennék filmsztár egy akció filmben mint egy kitüntetett művész egy művészfilmben amit csak kevesen néznek meg . / egy rambo sosem kap oscart nekem mégis ezek a filmek tetszenek / A tömeg fotókat is jobban szeretem nézni és csinállni is én nem akarok fotóművész lenni mondjuk úgy,hogy a ''nagyközönségnek fotózok''. Pl a szocio fotókat kifejezetten rühellem pedig ezek viszik a pálmát a fotó pályázatokon. Modern világ van modern színek vannak én ezeket szeretem látni nem pedig más szenvedése álltal felemelkedni és pont. Nekem kell,hogy jól visszajöjjenek a színek és tűéles legyen a kép :) NEM akarok senkitől tanulni aki számomra nem megfelelő inkább csak meghallgatni a tanácsokat.Önfejlesztő típus vagyok.Ja és az a fotó max jól ellkapott pillanat de elég gáz maga a kép. Én inkább segítettem volna neki nem fotóztam volna Ja és rühellem a paparazzikat. VÉGÜL kinek a pap ......

    PENTAX

Aktív témák