Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz Lajtorja #812 üzenetére

    Öhm, de? Magasabb Hell szintbe bármikor mehetsz, csak ki fognak szopatni a szörnyek ha nincs elegendő CR. Ha megvan a megfelelő CR a tartalomhoz akkor farmolhatod a geart, csak nem tudod felrakni amíg a Paragon követelmény teljesül. Ezért írtam az 'előfarmolást' (meg ugye különböző secondary gear slotokba set itemet csak magasabb Hell szinten tudsz farmolni). A party finderben láttam már Hell 3 partykat is, Lassal ellen is voltak 3-mas difficulty raid party-k pedig az tényleg CR mögé van zárva szigorúan. De amúgy mivel hatékonyabban lehet farmolni magasabb CR-al ezért technikailag kevesebb idő alatt több XP-t tudnak is összeszedni egy f2p-hez képest, XP penalty ide vagy oda...

    Én Paragon 29-nél hagytam abba, kb paragon 20 voltam amikor csatlakoztam a klántársaimhoz farmolni Hell 2-ben. Top klánban voltam ezért volt egy pár whale is, ők vezették szervezetten a farmolós partikat hogy gyorsabban menjen az egész és az egész klán tudjon erősödni általuk. Nem csak úgy kitalálom ezeket. Nem tudom naponta mennyi időt öltem bele, de túl sokat :D Mindig elértem a napi limiteket, Paragon szintem is szerver fölött volt annak ellenére hogy később kezdtem a játékot (a pc-s megjelenésekor töltöttem le), bár nem olyan keményen mint pár társamnak (már a hét elején 30 felett voltak sokan). Én is összeszedtem pár geart előre mielőtt abbahagytam, de erős csapat nélkül nem ment volna. Hasonló erejűekkel mint én pedig mindig nagyon nyögvenyelős és lassú volt a farmolás a sok halál és alacsony sebzés miatt (kb 100-150 CR-el voltunk a Hell 2 alatt), pont ezért vezették fizetősök a csapatokat.

    Forrás: link

    [ Szerkesztve ]

    Üdv. Johnny

Új hozzászólás Aktív témák