Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz _ocsisajt #91884 üzenetére

    Commodore Plus/4-en igen, öreg vagyok ebből is látszik. :DD

    Minden tiszteletem azoké, akiknek van idegzetük komolyabban HC-zni (nem lvl70-ig, mint ahogy én csináltam kétszer).
    Én sem tartom fairnek, hogy szerver hibától haljon meg a HC kari. Olyan hiba, amihez nincs is köze a játékosnak.

    (#91872) Lézerparaszt: Én is így vagyok vele, nem vagyok partyarc. Főleg multis DH-val nyomom, mert az tetszik, és nem érdekel a meta, meg hogy nem leszek 80+ partyban. Én azt játszom amit szeretek. Hallottam már elég sírást, hogy xy szezonok óta supp., mert így lehet eredményt elérni, stb. Én úgy vagyok vele, hogy szórakoztasson a játék, amíg tud.

    Mondtam már pár embernek: érdekel a Blizz. mint produkál januártól? 2 szezon múlva. Ugyebár az lesz az első szezon, ami már nem ad + stasht annak, aki mindegyik szezonban megszerezte. Ha nem rukkolnak elő valamilyen komolyabb dologgal (pl. visszahozni a szezon exkluzív cuccokat), szerintem sokan nem fognak szezonozni. Aki nem az LB-t hajszolja, meg nem P1000-et akar minden szezonban - azoknak nem lesz miért szezonozni. Pláne ha elég ember marad nsben, így party is lesz.
    Ti mit gondoltok?

    [ Szerkesztve ]

  • LélekVándor

    tag

    válasz _ocsisajt #91884 üzenetére

    Érdekes. Sztem pedig pont a HC a casual playing, Nekem legalábbis elegem lett az állandó szint hajhászásból, S5-ig csináltam S6 ban már nem is indultam el, csak most kicsit több mint 2 hete készítettem egy HC karit. Miért, mondom hogy ez inkább casual játék? Azért mert 65-70-es gr -eket tolunk, és ami a legjob sztem, hogy nincsenek szabvány grp-ok, bemegy 4 dps mulltis DH egy partiba, és kilőjjük a szemét mindennek ami megmozdul. Kicsit a kezdeteket idézi számomra, mikor még nem voltak a másikkal szemben elvárások, hanem azzal jöhetett, amilye éppen volt. de lehet máshogy látjuk, ez nem baj:)

    Reelc: NS el pont az a baj, hogy nem találsz partit, csak ha nagyon sok ismerősöd van. Az emberek zöme szezont tol, itt sokkal könnyebb partit találni mindig, még ha nincs sok ismerősöd akkor is, pláne az éppen aktuális szezon első havában.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák