Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madn!ght

    addikt

    válasz Gorneck #85208 üzenetére

    Én pontosan így álltam az S4-hez. De valahogy elfogyott az NS-ben a játékos (főleg a korábbi aktív klántársak), ezért is kezdtem bele a szezonba. Október első hétvégéjén dötöttem úgy, hogy elindulok, addigra már 1-2 cimbi p200+ körüli volt. Első este már p100 voltam, és kb 1 hetet követően jobb gearem volt, mint Ns-ban. Tudom, nem mérvadó, de azóta max csak csiszolgatom a karaktert, ill matit, xp-t farmolok.
    Annyira nem csigáz a gr, inkább a rift, ill. jobb cuccok hajkurászása. Kb 1 hónap játékot követően már nem ad újat a játék.
    Szóval szerintem elég gyorsan szintre tudod magadat hozni, úgy, hogy a szezonból még bőven van. ;) :K

    Ja, és WD-vel játszottam, mert olyanom csak egy alap volt a NS-ban, és teljes mértékben szórakoztató volt. :B (macis gr/csirke speedrift)

  • granini

    őstag

    válasz Gorneck #85208 üzenetére

    Allitolag S5-ben nem lesz nagy kunszt GR60+ farmolni akar csapatban akar szoloban..
    De azert csak szamoljunk.. mondjuk van 10-11 slotod. Mindre akarsz egy db 60-as gemmet belesozni. mondjuk van goldod tehat vegig empowered GR-t fogsz menni, tehat 4 eselyed lesz es mondjuk szamoljunk vegig 100% chance-t, tehat minden upgrade sikeres.

    Na az akkor 11+3 gem x 60 level = 840 gem levelbol lesz meg minden gemmed upgradelve.
    Osztva 4 = 210 GR. Kell menned minimum 210 GR ahhoz hogy ez osszejojjon.. hat.. mi egy hetkoznap este tudunk menni mondjuk 5-10 Gr-t szamoljunk 7-el atlagban. 210 / 7 = 30. Harminc napig fog tartani a mi casual temponkban hogy odaig eljussunk hogy felbuffoltuk magunkat lehetosegekhez kepest maxosra.

    Na de kell am a cube-ba item sor is, meg kene gold is, meg a gear-t is ki kell am riftezni, szal az ahogy fentebb irtatok jo 2-3 het, mire valaki magabiztosan T10 riftel es nem szenved hianyt semmibol.. hatakkor keremszepen kell 6-7 het mire oda jutsz hogy nagyjabol adottak a lehetosgek hogy kacsingass a 70-80 GR fele.. es akkor meg csak 1 karaktered volt.. A Season meg tart 3 honapig (12 het) tehat a fele ido "felkeszulesi farmolassal" fog telni, es a masodik fele lesz az effektive "dontogessunk rekordokat" resz.. hat.. ha jol szamoltam akkor ez ilyen lesz..

    Lehet kette fogjuk bontani a dolgot es fogunk 1 honapot seasonozni hogy meglegyen az acsi meg a jutalom slot a stashbe, aztan ha ez megvan akkor szepen kihatralunk a seasonbol es NS-ben fogunk GR-ezni ahol van material meg kulcs meg egyszerubb kifarmolni a geart. Mert igy akkor kb 1 db T10 farm kepes dps karit kell csak osszehozni S5-ben az meg kb barmi lehet, es meg csak nem is vagy rakenyszeritve hogy monkozz vagy wizardozz mert most epp az a legjobb.. lehet ez a hibrod megoldas lesz a jo..

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák