Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • czpitti

    senior tag

    válasz F-ECT$ #25465 üzenetére

    Szerintem meg ez a fagyasztós lekvárostészta megöli a game gyilok részét.Én kifejezetten nem szeretem ha mp10-en fagyasztanak nekem-nekünk.Az olyan fikatúrós-menjünk-nyomjuk a gombot.Az über más tészta mert magamtól sose megyek,ha meg segíteni megyek akkor elkél a fagyi ( szerintem a másik hülyeség az überezés,semmi értelme sincs ).Ezt nem azért írtam mert a fagyis wizz ellensége vagyok csak nekem ez a véleményem.

    Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

  • granini

    őstag

    válasz F-ECT$ #25465 üzenetére

    olyan karaktert szerettem volna, ami mpl 10 überen is hasznos tagja a csapatnak

    Koszi, szerintem ez a kulcsmondat. Szamomra halalmindegy mennyi a papir meg nempapir meg unbuffed DPS-em, a szamok nem erdekelnek..mostmar.. single-ben egyebkent is konnyebb haladni mert nincs bonusz HP% a szornyeken.

    Az a fontos amit mondasz, hogy csapatban jo legyel es jol erezd magad, es olyan buildet csinalj amibol nem csak te profitalsz.. A D3-at 4 fos csapatokra optimalizaltak, de mar ketten is elvezetesebb mint egyedul. Es ez apro kis nuanszokon mulik. Mondok peldat a kozelmultbol, Rankerz es Beni nyitotta fel nekem is a szemem. Elotte en is a papir DPS-t hajkurasztam, aztan hiaba a 210K, MP10-en osszecsuklottam. Valtottam skillt, valtottam geart, es csinaltam egy olyan buildet aminek csak 150-166K DPS-e van, de sokkal effektivebb Elite ellen, es nem feareli ki a monstereket as csapdabol.. :-) Korabban MP10 kizart volt es MP5-6 odafigyelos sokat vaultozos.. Most kevesebb de effektivebb DPS-el mp5-6-ot ugy farmolom hogy life helyett meg xp-s gemmet is betehetek, es MP8-10 lett az ovatos odafigyelos, 10 percenkent 3x halos fokozat. Tudok rajta menni, de nem lazan.. de nem is ez a cel..

    A cm wiznek se az a gyonyor ha lefagyasztja a terkepet es aztan nyalogatja oldalrol, hanem az, hogy lefagyasztja a terkepet es egy Barbar bentrol egy DH meg kintrol nanobitekre gyalazza a megfagyasztott tomeget ;]

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák